SSS

SIK SORULAN SORULAR

Sadece Antalya Civarına mı organizasyon yapıyorsunuz?

Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın, eğer sizin için o önemli günü Antalya’da hafızalara kazımak istiyorsanız, sizler içinde kusursuz bir organizasyon planlayabiliriz.

Sunulmuş olan paketlerde değişiklik yapabilir miyiz?

 Elbette yapabilirsiniz.

Size hangi saatlerde ve nasıl ulaşabiliriz?

Bizlere mail adresimiz ve Whatsapp hattımız üzerinden günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizlere mutlaka bilgilendirme yapacaktır.

Organizasyonda kimler görev alıyor, kimler yönetiyor?

Organizasyonlarımız kendi içlerinde ayrıldığı için, her programın kendi içinde danışmanları ve süreci idare eden yetkili kişileri oluyor.

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Elbette bir yoğunluk yaşamamak, strese girmemek için ne kadar uzun süre önce programı netleştirirsek, çok daha sağlıklı bir süreç yaşamış oluruz. Hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için yeterli zamanı bizlere vermelisiniz.

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri nelerdir?

Aileler arası tanışma, kız isteme, söz, nişan, kına, kurumsal toplantı, yemekli yemeksiz davet, kadınlara özel gün davetleri, fotoğraf çekim alanı ve stüdyo.

Ödemeyi nasıl yapabiliriz?

Ödemeyi ve ödeme kanallarını seçtiğiniz organizasyon türüne göre belirlediğimiz için, zaten sizlerle yaptığımız sözleşme tüm detayları açıklıyoruz.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilebilir mi?

Seçtiğiniz organizasyon türüne göre elbette belirli kurallar çerçevesinde dışardan yiyecek ve içecek getirebilirsiniz.