Hikayemiz

BİZ KİMİZ?

Sayamadığımız kadar uzun yıllar önce Fatih Ekinci’nin girişimi ile başlayan aile şirketi hikayesi, Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarıyla, stratejik temeller üzerine kurulu bir alt yapıyla ve güçlü bir teknolojik donanımla başarı hikayesine dönüşmüştür. Türkiye’de tarım alanında iş disiplinini güvenilir olma bilinci ile birleştirmiş, markayı tercih edenlere sağlıklı ve temiz satış sunma hedefli bir şirket politikasına sahiptir.
Bugün marka bilinirliği ve global ölçekte iş disiplini ile Türkiye’nin, en önemli markalarından biri haline gelmiştir.

Topraktan aldığı gücü yeni girişimi olan BEREKET EVİ ile taçlandırmış, Antalya’da ilklere imza atmaya devam ediyor.

neden bereket evi?

    Yeryüzündeki pek çok hikâye, toprakta başlar. minicik bir gelinciğin hikâyesi, mis kokulu bir ıhlamur çiçeğinin, limon ağaçlarının, üzümün, incirin ve zeytinin hikâyesi…

Yeryüzündeki pek çok hikâye, minicik bir tohumcuğun, toprağın koynunda tatlı tatlı uyuklarken, birden uyandırılmasıyla başlar.

Ama, toprağın bir de kendi hikâyesi vardır. İşte Ekinci ailesi üreten, büyüten, geliştiren bir aile olarak toprağın hikayesini yazdı. Antalya’da, çok uzun yıllardır tarıma dayalı geçim kaynaklarımız ile çalışıyor toprağa emek veriyor, sağlık ve kalite anlayışımızı her geçen gün standartların daha da üstüne çıkıyoruz. Bizler için bu hayatta en önemli şey Berekettir. Her şey bereket ile başlar. Yağmurun toprakla buluşması, küçücük bir tohumun bir meyveye dönüşmesi… Bereket bizler mucizedir, emektir. Ekinci ailesi olarak bizler hiçbir zaman, oturup bir mucizeyi beklemedik. Çalıştık, çabaladık, yorulduk ama hayal ettiğimiz her şeyi kendi gerçeğimiz haline çevirdik. Şimdi o güzellikleri sizinle paylaşıyoruz. Antalya’da bir ilk’e imza atıyor, topraktan aldığımız gücü, kendi oluşturduğumuz, mucizeye dönüştürüyor Bereket Evi’ni sizlerin en özel ve önemli anlarınıza şahitlik etmesi için açıyoruz.

Bereket Evi;

Tanışma, kız isteme, söz, nişan, kına organizasyonları, yemekli yemeksiz davetler, kurumsal firmalara özel toplantı organizasyonları gibi önemli günlere imza atıyor. Sizin için her şeyi düşünüyor, sürekli kendimizi yeniliyor ve özel ve önemli günlerinizi unutulmaz hale getiriyoruz…

İstediğiniz organizasyon için, sayfalarımızı inceleyebilir, detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

markamız

     Değişen dünya ve ülke koşulları, dijitalleşen yaşam, duygulardan uzaklaşan insanlar ve bilinçsizce tüketilen anlar… Bilmeden çıktığımız yollar, unutulan adetler, geçmişten günümüze gelene kadar değişen gelenekler… İşte Bereket Evi’nin çıkış noktası tam olarak burada başlıyor.

      Her şey bereketle başladı bu topraklarda. Bir damla yağmur bereketlendirdi o toprakları, bir bebek doğdu bereketiyle geldi, bir kız çıktı evden evlendi, bereketiyle şenlendi. Bu topraklarda atılan her adım için bereket dilendi. Şimdi, atalarımızın bizlere bıraktığı manevi mirasları hatırlamak, hatırlatmak ve dünyaya yaymak zamanı. Bereket Evi, bereketiyle kısmetiyle şansı ve uğuruyla tertemiz hikayelerin başlangıcını yapıyor.

    Öyle bir yer hayal ettik ki, aynı anda birden fazla organizasyona ev sahipliği yapabilsin, unuttuğumuz adetleri en özel şekilde hatırlatabilsin, geleneklerimizin yasemin kokulu anlarına yolculuğa çıkarabilsin, en samimi duyguların ve profesyonelliğin anda aynı var olduğu yerde iş toplantıları yapılabilsin istedik.

YOL HARİTAMIZ; EN TEMİZ DUYGULARIMIZ

         Bizler, uzun ve kapsamlı bir Ar-Ge sürecinden sonra Bereket Evi kurduk. Temel amaçlarımızdan biri, kendi kültürümüz içinde yer alan, unutulmuş evlenme ritüellerini ve seremonilerini en doğru şekilde gün yüzüne çıkarmak, bu bağlamda “ kız isteme, söz, nişan “ gibi seremonilerin en doğru ve özel şekilde yapılmasını sağlamak. Ev sahipliği yapacağımız bu organizasyonlarda, çiftlerin ve ailelerin üzerindeki yükü azaltmak, streslerini kontrol altına tutup onlar için en özel günlerini unutulmaz kılmak öncelikli görevimizdir. Her noktası ince ince planlanmış, dekorasyondan, hediyeliklere, ikramlardan, müziklere, misafirlerin ağırlanmasından, fotoğraf çekimine, çalışanlarımızın kostümlerinden, kahve kültürüne, eğlenceden ritüele kadar her şeyin tarafımızca hazırlanması, hem yaşadığımız çağa ayak uyduracak kadar modern hem de geleneklerimizin en doğru hallerinin yansıtıldığı bir ev sıcaklığı hayal ettik.

 

     BEREKET KAZANILAN BİR ŞEY DEĞİLDİR, DAHA ÇOK KENDİMİZİ YÖNLENDİRDİĞİMİZDİR

     Elbette sadece, çiftlere özel seremoniler değildi uzmanlık alanımız, toplu organizasyonların tek adresi olmak için çıktı bu yola. Şehrimizin ve çevre illerin, toplantı alanlarını genişletmek, iş topları için profesyonel bir mekân oluşturmak, hem samimi hem bereketli bir günü sizler için hazırlamak önceliklerimizdendir. Toplantı kültürünü oluşturmak, verimi ve bereketi artırmak, sizler için dilediğiniz takdirde toplantı notlarınızı raporlamak, ikramlar ile günü keyifli hale getirmek uzman ekibimiz tarafından yürütülen bir süreçtir. Bizler için bereket, profesyonel olmakla, istemekle ve çalışmakla gerçekleşir.  

    Hem profesyonel iş dünyası içinde yer alan geniş kapsamlı organizasyonlarımız hem de yeni bir hayata merhaba diyecek olan çiftlerimiz için her özel ve anlamlı güne dair organizasyonlarımız mevcuttur. 

isim hikayemiz

Enerji’nin bir bilim olduğunu kabul edersek ve son yıllarda bu konu ile ilgili sayısız araştırmaların yapıldığını göz önünde bulundurursak, hayatımızı yaşadıklarımızı ve beklentilerimizi dahi yönlendiren önemli fiziksel ve itici gücün enerji olduğunu kabul edebiliriz. Yıllar yıllar önce Antalya’da yapılan bir araştırmada, Şu an Bereket Evi’nin bulunduğu bölgede enerjinin çok yüksek olduğunu okumuştuk. Aslında sahip olduğumuz alan için enerjinin yüksek olması, aklımızdan geçen ya da duygularımıza hükmeden her şeyin bu bölgede çok daha hızlı gerçekleştiğine dair makalelerin varlığını biliyoruz.

Markamıza isim bulma noktasına geldiğimizde, bir evliliğin ya da bir işin en önemli kısmının Bereket olduğunu bilerek çıktık yola. Kendi seçtiğimiz alanda, organizasyonlarımızın tümünde başta bize seçenlere, o önemli ya da özel günlerini bizimle unutulmaz kılmayı tercih edenlere bereket getirmesi, bulunduğu konum dolayısıyla enerji alanının geniş ve yüksek olmasını da baz alarak, marka ismimizin BEREKET EVİ olmasına karar verdik.

 Bereket çoğaltır, büyütür, ilerletir. Attığınız her adım bereketli olsun…

değerlerimiz

Misyon :

   Değer önerilerimizi bizi tercih eden paydaşlarımızla buluşturmak için çıkığımız yolda, daha farklı, daha kişiselleştirilebilen ve unutulmaz anlara imza atabilen bir sistem geliştirmek. Bizi tercih edenlerin ihtiyaçlarını gerçek anlamda karşılayabileceğimiz ev sıcaklığında, iş yeri profesyonelliğinde bir mekan tasarlayarak, her zaman daha iyiyi hedefleyerek attığınız her adımın bereketli olmasını sağlamaktır.

Vizyon:

   Antalya’da gerçekleştirdiğimiz ve ilk olma özelliği taşıyan bu konsept’in ülkemizin diğer illerine de yayılmasını sağlamak,  sürekli geliştirdiğimiz bakış açımız ile her zaman en farklı ve en özel konseptlere imza atmak.

Değerlerimiz:

Bizler için güven esastır. Karşılıklı oluşturduğumuz her türlü iletişim ve iş birliğinde bizler tecrübemize ve uzman ekibimize güveniyoruz. Sizlerden de bizlere güvenmenizi yürekten istiyoruz.
Güven, şeffaflık, kalite, hijyen, geleneklerimizi korumak ve paydaş memnuniyeti esastır.