Çalışanlarımız

Çalışanlarımız

Bizler için sunduğumuz hizmetin ilk koşulu doğru bireylerle çalışmak, işinde uzman kişilerle bu yolu yürümektir.  Farklılığımız da tam olarak burada karşınıza çıkıyor.

Çiftlere özel olarak düzenlenen organizasyonların içinde, bacı kalfa dediğimiz bir hanımefendi mutlaka oluyor. Gelinin yanından hiç ayrılmadan, organizasyon boyunca her şeyi ile ilgileniyor. Misafirlere sunumlar yapıyor, hikayeleri ile sizleri eskilere götürüyor. Yüzük takma merasiminden, testi kırma merasimine kadar hepsinin hikayesinin nereden geldiğini anlatıyor misafirlerinizin hoş vakit geçirmeleri için özel tasarım kıyafetleri ile organizasyon boyunca aktif olarak rol alıyor.

Toplantılarınızda bir danışmanımız sizlere hizmet veriyor. Misafirlerinizin karşılanması, açılışın ve kapanışın yapılması, tüm dosya ve benzeri belgelerin dağıtılması gibi sizi asiste edecek tüm görevleri üstleniyor.

Servis hizmetlilerimiz, alanlarında tecrübeli ve protokol kurallarına hakim, sofra adabı servis adabı gibi eğitimleri olan bireyler. İş ortaklarınızın müşterilerinizin detaylara takılmasını engeliyor, eksiksiz ve kusursuz bir günü sizin için ve sizin yanınızda tamamlıyorlar